Sayfaya yanlışlıkla girdiğinizi düşünüyorsanız ve bu tarz renklilikler ve farklılıklar hiç ilgimi çekmiyor diyorsanız çıkış butonuna tıklayarak sayfayı terk edebilirsiniz ÇIKIŞ >>>

* Farklılıklar ve Renkli Ben  * Zevklerim ve Tarzım  * Makalelerim  * Bana Ulaşın ( Kontak )

<< Ana Sayfa  >>


* İtaat Nedir ?

* Sabır Nedir ?

* Sadakat nedir?

* Dayanıklılık Kavramı

* Teslimiyet Kavramı

* Ceza Nedir ?

* Ödül Nedir ?

* Acizlik Nedir ?

* Yönetme Sanatı

* Eğitim Süreçleri

* Sorunlardan Arınma

* Bdsm Nedir ?

* Disiplin Nedir ?

* Sadizm Nedir ?

* Mozoşizm Nedir ?

* Sado - Mazo İlişkiler

* Köle - Sahip İlişkisi

* Fetiş nedir ?

* Geçmişe Özlem

* Diğer Renklilikler

* Sapıklık ve Sapkınlık Kavramı

 

 


 

 

 

Bdsm de Eğitim Süreçleri , Eğitim Sitileri ve Eğitim Kavramı

 

     Eksiklerin tamamlanması ve insanların iyi yönde veya yararlarına olacak yönde bilgi ve beceri yüklenmesi olayına eğitim denir . Başarılı bir eğitim süreci geçirilebilmesi için eğitime açık olmak ve iyi bir eğitmenin elinde olmak gerekir .

     Temel olarak 3 çeşit eğitim süreci vardır .

      1- Ödül Ödül Yöntemi :  Bu yöntem de eğitilene yapmış olduğu her türlü başarı ve iyi hareket için ödül verilir , başarısız olduğu zaman ise ödülü kesilir , bu şekilde bir süre sonra ödül almak için kendisini mükemmelliğe şatlar ve her söyleneni ödül için yapar .

      2 - Ödül Ceza Yöntemi : Benimde benimsediğim bir yöntemdir , eğitilenin her yararlı ve istenilen hareketinde ödül verilir , istenilmeyen hal ve hareketindeyse boyutuna göre ceza verilir .

      3 - Ceza Ceza Yöntemi : Bu en ağır yöntemdir . Eğitilen asla ödül almaz , istenileni yaptığı sürece normal hayatına devam eder ama her hatasında cezalarla karşılaşır . Bir yerden sonra eğitilen tam itaate kavuşur aslında en etkili olan yöntemde budur . Zamanında Sadom da da bu yöntem kullanılmıştır .

 

 

 

Bdsm Eğitimi almak ve Detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz !!!

 

 ** Uzun vadeli köle olmak isteyenler ve hayatıma girmek isteyenler için Köle Eğitim Süreci 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 farklirenklizevkli@hotmail.com

Eğitim Süreçleri , Eğitim Sitileri ve Eğitim Kavramı , ödül - ödül eğitim kavramı , ödül ceza eğitim kavramı , ceza ceza eğitim kavramı , bdsm eğitimi , bdsm eğitim kavramı , köle eğitimi , slave eğitimi , köle eğitmek , slave eğitmek , master eğitimi , master eğitmek , mistress eğitimi mistress eğitmek , sahibe eğitimi sahibe eğitmek